KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12156051
nr 1215 6051
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Etsningar, 4 st. Numrerade och signerade. Motivet: 15x9 - 28x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:27:58
500 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert